Jauns katls no Buderus

2012. gada augustā kompānija “Bosch Thermotechnik” ievieš Baltijas tirgū jaunu produktu – cietā kurināmā katlus Buderus LOGANO G221, kas aizstās pašreizējos cietā kurināmā katlus LOGANO G211.

apkure dažādi katli gan malkas gan gāzes

LOGANO G211 apkures katli izrādījās uzticamas, un tajā pašā laikā viegli lietojamas un uzstādāmas iekārtas (speciālistiem kā uzklājami galdi) 🙂 , tādēļ jaunās Logano G221 līnijas katliem ir veikti vēl lielāki uzlabojumi tieši ekspluatācijas ērtības un kopējā dizaina jomās.
Tā, piemēram, LOGANO G221 apkures katls ir aprīkots ar maināmām durvju eņģēm, ļaujot to pēc nepieciešamības atvērt gan uz kreiso, gan labo pusi, kas, protams, uzlabo mobilitāti, uzstādot iekārtu katlu telpā.

Apkure

 

Apkure

Termostatisko vārstu tika nolemts pārnest no katla priekšpuses un augšu, tādējādi tas kļuva mazāk jūtīgs pret temperatūras un mehānisku iedarbību.
Palielinātā kurināmā uzpildes kamera nodrošina ilgāku degšanas laiku ar vienu kurināmā iekraušanu.

Čuguna siltummainis.
Vācijā ražotais lietā čuguna sekciju siltummainis nodrošina ilgu iekārtas kalpošanas laiku, bet paša katla kompaktie izmēri ļauj to novietot ierobežotā telpas platībā.
Cietā kurināmā katls LOGANO G221 var tikt izmantots gan kā autonoms apkures katls, kas darbojas ar cieto kurināmo, gan kombinēts ar apkures katlu, kas darbojas ar gāzi un dīzeļdegvielu.

Tiek piedāvāti četru izmēru LOGANO G221 katlu tipi ar 20, 25, 32 un 40 kW jaudu, ar turpgaitas temperatūru līdz 90 ⁰C un maksimālo darba spiedienu 4 bar.

Informācijas pirmavots www.buderus.lv