Ar apkuri saistītos ugunsgrēkos gājuši bojā trīs cilvēki

Ceturtdien ugunsgrēkos gājuši bojā trīs cilvēki, ugunsnelaimes arī šoreiz, visdrīzāk, izcēlušas apkures problēmu dēļ, portālu “Delfi” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).  dažāda veida siltuma iekārtas

Balvos, Pilsoņu ielā, ap pulksten 11 no rīta dzīvojamajā mājā izcēlās ugunsgrēks – aizdegušies paklāji . Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamajā mājā deg virtuve un griestu siltinājums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji atrada divus bojāgājušos – apmēram 46 un 50 gadus vecus vīriešus. VUGD pieļauj, ka aizdegšanās notikusi no apkures krāsns. skapji

Savukārt naktī uz piektdienu VUGD saņēma informāciju, ka Jūrmalā dārzkopības kooperatīvā “Slocene” deg dārza mājiņa. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka deg divas dārza mājiņas. Dzēšot liesmas, vienā no dārza mājiņām atrasts bojā gājis vīrietis.

Ugunsgrēks ceturtdien izcēlās arī Aizkrauklē, Gaismas ielā, piestāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī. Ugunsdzēsējiem ieradoties notikuma vietā, konstatēts, ka dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dedzis dīvāns, un mājas iemītnieki paši saviem spēkiem liesmas bija apdzēsuši. Telpās bija liels sadūmojums, tāpēc ugunsdzēsēji iznesa dīvānu un izvēdināja istabas.

Pēc dzīvokļa iemītniekus stāstītā, vecmāmiņa pie gultas bija nolikusi iedegtu svecīti un pati izgājusi ārā no mitekļa. No svecītes aizdedzies dīvāns un uz tā esošās mantas. Dūmus sajutušas dzīvoklī esošās divas mazmeitas, kuras ugunsgrēku nodzēsa, uzlejot degošajam dīvānam spaini ūdens. Viena no mazmeitām, 16 gadus veca meitene, dzēšot ugunsgrēku, saindējās ar dūmiem un nogādāta slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 22 izsaukumus. Kopumā dzēsti 10 ugunsgrēki, veikti seši glābšanas darbi, bija arī seši maldinoši izsaukumi.

Informācija pārpublicēta no Delfi.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700