Mūsu Pieredze & Sertifikāti

Mēs esam izgājuši daudzas apmācībās tieši ražotāju rūpnicās iegūstot zināšanas par apkures katlu vispārējo darībību, kā arī par to darbību efektivitāti sasaistē ar dažādām apkures sistēmām.

Katram apkures iekārtu zīmolam ir savas īpatnības, kas atbilstoši ir arī piemērotas katra patērētāja vajadzībām.

Klātienē apmeklējot Eiropas liekāko ražotāju rūpnīcas un apmācības centrus mūsu speciālisti ir ieguvuši apmācību sertifikāciju tieši no paša ražotāja, kas ļauj mūsu speciālistiem rast risinājumu arī dažādās nestandarta situācijās.

Ir daudzas nianses par kurām apkures katlu instrukcijās nav sadaļas, bet par ko ir informēti mūsu speciālisti, jeb sauksim viņus vienkārši – meistari.

Protams, iegūtās zināšanas tiek papildinātas (jau kopš 2002.gada), kā rezultātā mūsu komanda spēj risināt arī nestandarta situācijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700