Garantija

Garantija par paveikto ir vienīgi loģiska!

Par paveiktajiem darbiem nesam pilnu atbildību un nepieciešamības gadījumā atgriežamies objektā un novēršam problēmu līdz tās iespējamība novesta līdz minimumam.

Jāpiezīmē, ka aptuveni 30% no klientu izsaukumiem ir tieši saistītas ar šo, t.i.,  ka citu organizāciju meistari itkā paveicot savu darbu saņem par to maksu un aizbraucot neatstāj koordinātes, jeb vienkārši neatbild uz telefon zvaniem. Tā ir ikdiena ar ko saskaramies un mūs nebaida izaicinājumi.

Labojam citu kļūdas.

Padoms!

Veicot sava meistara izvēli – nekautrējaties apvaicāties par pēcgarantijas remonta nodrošināšanu, kādu apkures iekārtu servisa zināšanu apliecinošo sertifikātu, kā arī par rezerves daļu pieejamību konkrētajai apkures iekārtai. Tādējādi jau telefonsarunā ar nezināmo personu Jūs varēsiet novērst amatier-meistara izsaukumu, kas beigās Jums var izmaksāt ļoti dārgi un sagādāt pamatīgu diskomfortu.Visplašāk izplatītie “meistaru” gadījumi.

  • tiek veikta apkures katla apkope pēc kuras parādās problēmas ar katla darbību;
  • tiek veikta apkures katla darbību problēmu novēršana, bet pēc kāda laika problēmas atsākas;
  • apkures katla bojātā detaļa tiek aizstāta ar citu pagaidu risinājumu, aizbildinoties, ka tā pašlaik nav pieejama, turpmāk “meistars” nav sazvanāms;

un vēl daudzi desmiti komisku un traģikomisku stāstu, par ko Jums klātienē var pastāstīt mūsu meistari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700