Apkures katlu remonts

Privāto Meistaru piedāvājumi

Piedāvājam Jums apskatīt dažus argumentus par labu apkures iekārtu tehniskajai profilaksei. Sistemātiska apkures sistēmu apsekošana (vienu reizi gadā), ietaupīs Jūsu ikmēneša izdevumus kā arī radīs Jūsu mājoklī komfortu, ko iespējams Jūs nesaņemat “aizmirstā” apkures katla vainas dēļ. Viss ir vienkārši, pazvaniet, zinošs cilvēks atbrauks un to izdarīs.

Parasti tiek uzstādīti tā saucamie sienas katli, kas paredzēti gan apkures nodrošināšanai, gan karstā ūdens ieguvei. Tie ir ērti lietojami un neaizņem daudz vietas – atšķirībā no stacionārajām, lielākas jaudas apkures  iekārtām, kas vairāk piemērotas privātmājām un daudzdzīvokļu mājām.

Lai apkures katla mūžs būtu pēc iespējas garāks, bet tā lietošana droša, vismaz reizi gadā jānodrošina katlu apkope. Parasti par apkures iekārtu parūpējas tā uzstādītājs, kas arī dod garantiju vismaz diviem gadiem. Katla uzstādīšanu un arī tehnisko apkalpošanu drīkst veikt tikai speciālists ar īpašu atļauju. Veicot profilaksi, meistars apkures katlam noņems apšuvumu, iztīrīs putekļus, pārbaudīs degkameru, sistēmas spiedienu, vai ir nepieciešamais gaisa daudzums degšanas procesam. Ja nepieciešams, nomainīs rezerves daļas*. Jebkurā ziņā, speciālists ņems vērā arī pārējās sistēmas uzbūvi, kā arī tās darbības efektivitāti. Attiecīgi sadarbojoties ar speciālistu  varēsiet iegūt daudz efektīvāku Jūsu apkures sistēmas darbību.

Apkures iekārtas iedalās divās daļās – tradicionālie katli, kas pievienojami pie dūmvadiem, un turbo katli, no kuriem dūmgāzes tiek izvadītas piespiedu kārtā, parasti caur atveri mājas ārsienā. Ja jūsu mājā ir tradicionālie katli, vismaz reizi gadā nepieciešams izsaukt arī skursteņslauķi.

 

Zvaniet, mēs Jums palīdzēsim T. 20306700

 

 

 

 

apkures katli – apkures katlu remonts tirdzniecība, serviss un pēcgarantijas apkope

2 Responses to Apkures katlu remonts

 1. Avotu iela says:

  Labrīt.

  Nevar iededzināt liesmu. Magnēts netur.
  Nestrādā gāzes palaišanas deglītis.

  Divreiz meistari tīrīja, regulēja, rezultāts īslaicīgs; katls strādā tikai nedēļu, tādēļ domāju nomainīt šo detaļu uz jaunu.

  Katla nosaukums / numurs : JUNKER ZWE-24-2KP2385892

  Vai varat šo detaļu sadabūt, atbraukt uz Avotu ielu 68 ( Rīga ) un nomainīt ?

  Ar cieņu.
  Tel. 29182108

 2. Una Vikštrēma says:

  Labdien. Vai varat remontēt granulu katlu Esperia Tecnology SRL. Problēma ir ar ūdens termostatu un katlam par maz jaudas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700