Granulu katli

Apkalpojam apkures sistēmas, kas ir bāzētas uz granulu katlu mehāniku, bet diemžēl granulu padeves mehānisma – šmeku, remontus neveicam.

Granulu apkures katli Latvijā plašāk sāka izmantot pirms 10 gadiem, kad arī pašmāju ražotāji sāka aktivizēties šo iekārtu ražošanā. Granulu apkures katli popularitāti ieguva reģionos, kur nav pieejama dabas gāze un cilvēki vēlas augstāku komforta līmeni. Augstāks komforta līmenis šajā gadījumā ir salīdzinoši ar visiem zināmajiem cietā kurināmā malkas katliem, jeb malkas katliem, kuru darbībai ir nepieciešama lielāka cilvēka iesaiste, malkas papildināšana u.c.
automatizētie granulu apkures katli - to remonts un profilaktiskā apkopeGranulu apkures katlus vēl pievilcīgākus kā apkures iekārtas padara dažādu bio materiālu pieejamība, no kuriem var iegūt siltuma enerģiju, t.i. dažāda veida granulas (koksnes, kūdras, salmu, niedru, sausas zāles, saulespuķu čaumalu u.c.). Tāpat ir pielietojams arī cita veida kurināmais materiāls, piemēram: sausi graudi, zirņi, kukurūza u.c. kultūras. Granulu apkures katli spēj nodrošināt automātiski darbību līdz pat 5 dienām.

Daudzām granulu  katlu modifikācijām ir pieejama arī iespēja izmantot cieto kurināmo, t.i. malka un briketes, tas ir ļoti noderīgs reģionos, kur ziemas laikā dēļ dažādām dabas kataklizmām ir jārēķinās ar elektroenerģijas pārrāvumiem, kas ir nepieciešamas automatizēto apkures iekārtu darbībai (šī opcija darbojas, ja ir izveidota pašteces sistēma).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.