Granulu katli

Apkalpojam apkures sistēmas, kas ir bāzētas uz granulu katlu mehāniku, bet diemžēl granulu padeves mehānisma – šmeku, remontus neveicam.

Granulu apkures katli Latvijā plašāk sāka izmantot pirms 10 gadiem, kad arī pašmāju ražotāji sāka aktivizēties šo iekārtu ražošanā. Granulu apkures katli popularitāti ieguva reģionos, kur nav pieejama dabas gāze un cilvēki vēlas augstāku komforta līmeni. Augstāks komforta līmenis šajā gadījumā ir salīdzinoši ar visiem zināmajiem cietā kurināmā malkas katliem, jeb malkas katliem, kuru darbībai ir nepieciešama lielāka cilvēka iesaiste, malkas papildināšana u.c.
automatizētie granulu apkures katli - to remonts un profilaktiskā apkopeGranulu apkures katlus vēl pievilcīgākus kā apkures iekārtas padara dažādu bio materiālu pieejamība, no kuriem var iegūt siltuma enerģiju, t.i. dažāda veida granulas (koksnes, kūdras, salmu, niedru, sausas zāles, saulespuķu čaumalu u.c.). Tāpat ir pielietojams arī cita veida kurināmais materiāls, piemēram: sausi graudi, zirņi, kukurūza u.c. kultūras. Granulu apkures katli spēj nodrošināt automātiski darbību līdz pat 5 dienām.

Daudzām granulu  katlu modifikācijām ir pieejama arī iespēja izmantot cieto kurināmo, t.i. malka un briketes, tas ir ļoti noderīgs reģionos, kur ziemas laikā dēļ dažādām dabas kataklizmām ir jārēķinās ar elektroenerģijas pārrāvumiem, kas ir nepieciešamas automatizēto apkures iekārtu darbībai (šī opcija darbojas, ja ir izveidota pašteces sistēma).

One Response to Granulu katli

  1. Silvija says:

    Labdien.Mums ir apkures katls Viadrus-u 22,kurš ir parveidots u granulu apkuri.Katla durvim vajadzetu nomainīt durvju blives,jo tad kad iesakas degšanas proces nāk pa spraugu dūmi. Jaunas blīves man ir nopirktas,vai es varetu ceret, ka jūsu meistars varetu atbraukt un tas nomainīt.Mana adrese ir Olaines nov.Olaines pag.Medemciems VEF-Baloži Nr 515.Telefona nr 25943407

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700