Kondensācijas katli

Kondesācijas apkures katli (vēl saukti kondesāta katli) atšķirībā no tradicionālajiem gāzes apkures katliem ir pielietotā tehnoloģija to uzbūvē. Tehnoloģija ļauj iegūt maksimāli daudz enerģijas no gāzes degšanas procesa. Pateicoties augstajam lietderības koeficientam pie sienas stiprināmie kondensācijas apkures katli sasniedz līdz 70kw lielu jaudu, kas ir pietiekama, lai veiktu 700 kv.m. lielas siltinātas ēkas apkures nodrošināšanai.

Tāpat kā tradicionālie gāzes apkures katli arī kondensācijas apkures katli ir pieejami divās modifikācijās, t.i. vienkontūra (tikai apkurei), kā arī ar iebūvētu ūdens tilpni karstā ūdens sagatavošanai. Vienkontūra kondensācijas apkures katli primāri paredzēti apkures funkciju nodrošināšanai. Šādi apkures katli ir konstruēti ar iespēju tiem pieslēgt divkontūru ūdens boilerus, tādējādi nodrošinot arī karstā ūdens sagatavošanu.

  • kondensācijas katli ar iebūvētu ūdens tilpni ir iekārtas, kuras komplektācijā jau zem korpusa ir paslētas iekārtas sastāvdaļas, kas parūpēsies gan par mājokļa siltumu, gan par siltā ūdens esamību

2 Responses to Kondensācijas katli

  1. […] uzņēmums klientiem piedāvā vairākas produktu līnijas: kondensācijas katli, tradicionālie gāzes apkures katli, grīdas katli, šķidrā kurināmā apkures […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700