Grīdas katli

Uz grīdas novietojamie, jeb tā saucamie grīdas gāzes apkures katli salīdzinoši ar līdzīgām gāzes apkures iekārtām, ko mēs pazīstam zem nosaukuma sienas apkures katli ir lielākas jaudas ar iebūvētiem vai ārējiem gāzes apkures degļiem, kas pārsvarā ir paredzēti tikai apkures funkciju veikšanai. Ir sastopamas modifikācijas arī ar iebūvētu ūdens sildīšanas tvertni (piemērs, Biasi), attiecīgi nav nepieciešama apkures katla apsaiste ar dažādām drošības grupām, ūdens boileri, izpelšanās tvertnēm, sūkņiem, utt.. Grīdas katli vairumā gadījumu ir aprīkoti ar čuguna kurtuvi (čuguna sekcijas).

Tagad tā saucamajiem “gŗīdas apkures katlu” grupā ir pievienojušies arī kondensācijas apkures katli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700