Caurplūdes ūdens sildītāji

Gāzes caurplūdes ūdens sildītāji plašu pielietojumu guva pagājušā gadsimta otrā pusē, kad daudzas dzīvojamās ēkas nebija pieslēgtas centrālās apkures tīkliem vai bija
pieslēgtas, bet netika apgādātas ar karsto ūdeni. Tika ievilktas dabas gāzes maģistrāles, tādējādi namu iedzīvotājiem bija iespēja uzstādīt caurplūdes gāzes ūdens sildītājus. Šāda tendence nebija vērojama visā bijušās padomju savienības teritorijā ar dažiem izņēmumiem, piemēram Igaunijā vai Gruzijā caurplūdes gāzes ūdens sildītāji vēl joprojām tiek izmantoti lielā skaitā. Pietiks par vēsturi, apskatīsim, kas mums ir šodien.

Ar caurplūdes ūdenssildītāju karstā ūdens sagatavošana ir vienkārša un ekonomiska. Ūdens uzsildīšanai izmanto efektīvo un videi draudzīgo caurplūdes principu, tāpēc ar caurplūdes ūdenssildītāju jūs ietaupīsiet izmaksas.

Caurplūdes ūdenssildītāja darbības princips

Pēc ūdens krāna atvēršanas aukstais ūdens tiek uzsildīts plūstot cauri iekārtai, iekārta sāk darboties tikai tad, kad patiešām nepieciešams karstais ūdens.
Nerodas siltuma zudumi, silto ūdeni uzglabājot. Caurplūdes ūdenssildītājs strādā efektīvi un ekonomiski. Tiek ietaupīta nauda un saudzēta vide.

Mūsdienu caurplūdes ūdens sildītāji ir ar Pjezo aizdedzi un automātisku jaudas regulēšanu atkarībā no ūdens caurplūdes. Nemainīgas ūdens caurplūdes automātiska nodrošināšana, pastāvot mainīgam ūdens spiedienam. Proporcionāla gāzes un ūdens caurplūdes saskaņošana, lai nodrošinātu konstantu temperatūras paaugstināšanu. Paredzēti pieslēgšanai skurstenim. Iebūvēta velkmes kontrole. Ūdens caurplūdes regulators. Termoelektriska liesmas kontrole. Pārbūvējami darbam ar sašķidrināto gāzi.

2 Responses to Caurplūdes ūdens sildītāji

  1. Emils says:

    Labdien. Mani interesē, kas ir vajadzīgs gāzes caurplúdes katla uzstādīsanai (formalitātes) un cik tas var make at paldies.

  2. admin says:

    Vai gāzes caurplūdes ūdens sildītāju plānojata uzstādīt vietā kur tāds jau ir bijis, vai veidot pilnīgi no nulles, t.i. vietā kur līdz šim tas nav bijis?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700