Protherm

protherm katliProtherm ir salīdzinoši jauns uzņēmums apkures industrijā. Tā pirmsākumi meklējami 1991.gadā, kad tika uzsākta elektrisko apkures ražošana. 1994.gadā tiek uzsākta gāzes apkures katlu ražošana. Šodien Protherm apkures katli ir ievērojams  ar modernu tehnoloģiju ieviešanu savā produkcijā, tam daudz ir palīdzējusi Protherm ieplūšana Saunier Duval Brand Group, kas savukārt ir piesaistīts pie Vaillant Group. 🙂

Protherm klientiem piedāvā vairākas produktu līnijas: kondensācijas katli, tradicionālie gāzes apkures katligrīdas katlišķidrā kurināmā apkures katli, boileri, solārās sistēmas, elektriskie apkures katli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700