De Dietrich

De Dietrich ir viens no senākajiem zīmoliem, pirmo reizi tas parādās 1778.gadā. Ražotāja darbības sfēra sākotnēji ir metāla lējumi, tad seko autobūvniecība. Jau 1905.gadā tiek uzsākta individuālo apkures iekārtu ražošana. Vēlāk 1996.gadā ražotājs iegādājas apkures degļu rūpnīcu Oertli, bet 1999.gadā tiek nopirkts Schaefer Interdemo – tērauda kondensācijas katlu ražotājs. 2008.gadā De  Dietrich Thermique apvienojas ar spēcīgu kondensācijas iekārtu ražotāju Remeha. Pēdējais paplašināšanas fakts fiksēts 2009.gadā kopā ar apkures katlu Baxi ražotāju tiek izveidota kopīga grupa ar nosaukumu BDRThermea. Šodien De Dietrich klientiem piedāvā vairākas produktu līnijas: kondensācijas katli, tradicionālie gāzes apkures katligrīdas katli, boileri, solārās sistēmas, apkures radiatori.

 

De Dietrich video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700