Buderus

280 gadu ilgā pieredze apkures tehnikas jomā ļāvusi Buderus izveidot lielisku bāzi uzticamu un ilgmūžīgu iekārtu ražošanai. 2004.gadā, uzņēmumam Buderus AG buderus katliapvienojoties ar koncernu Robert Bosch GmbH, tiek izveidots jauns uzņēmums – BBT Thermotechnik GmbH. 2008.gadā , apvienojot savas līdzšinējās aktivitātes siltumtehnikas jomā, tiek radīts jauns uzņēmums – Bosch Thermotechnik , kas šobrīd ir lielākais siltumtehnikas ražotājs pasaulē un apvieno sevī daudzus lielus un pazīstamus siltumtehnikas zīmolus – Buderus, Junkers, Loos, Dakon, Nefit, IVT u.c.

Buderus apkures katli klientiem piedāvā vairākas produktu līnijas: kondensācijas katli, tradicionālie gāzes apkures katligrīdas katli, boileri, siltumsūkņi, solārās sistēmas, apkures radiatori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700