Biasi

Apkures iekārtu ražotājs Biasi ir viens no no nopietnākajiem Itālijas siltumtehnikas uzņēmumiem. Vairākas rūpnīcas ražo arī komponentes citu apkures iekārtu ražotājiem, piemēram apkures katlu Viadrus čuguna sekcijas. Biasi pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Jau 1950.gadā ražotājs gūst lielus panākumus apkures radiatoru ražošanā. 186.gadā Biasi papildina savu produkcijas klāstu un uzsāk arī gāzes apkures katlu ražošanu. Šodien stabils ražotājs u saviem klientiem piedāvā vairākas produktu līnijas: kondensācijas katli, tradicionālie gāzes apkures katligrīdas katli, šķidrā kurināmā apkures katli, cietā kurināmā apkures katli – malkas katli, boileri, solārās sistēmas, apkures radiatori.

Vairāk par ražotāja piedāvāto produkciju skatiet Biasi mājas lapā.

Biasi apkures katli – video

2 Responses to Biasi

  1. elza says:

    Sveiki! Mums ir biasi apkures katls! Dažas dienas atpakaļ ejot uz darbu apkures katlu izslēdām! Tagad vairs nevaram ieslēgt uz automārisku sildīšanu! Deg sarkana lampiņa starp 2vām dzeltenām lampiņām un sarkana lampiņa pie ieslēgšanas podziņas, bet katls nesilda! Termostats istabā noregulēts uz 20 grādiem! Kā

  2. admin says:

    Šādos gadījumos dažreiz palīdz vienkārša apkures katla restartēšana, vai mēģinājāt. Ja tas nepalīdz, tad gan būs jāaicina ciemos meistars.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.