Apkures radiatori

Apkures radiatori ir visvairāk izplatītais apkures veids, kas guvis plašu pielietojumu arī Latvijā. Apkures radiatori un apkures konvektori iedalās vairākās grupās, piemēram:

  • pie sienas stiprināmie apkures radiatori (tērauda radiatori / alumīnija radiatori / čuguna radiatori)
  • zemgŗidas apkures konvektori
  • dizaina apkures radiatori
  • u.c.

apkures radiatori, tērauda, čuguna, alumīnija

Šeit uzskaitīsim standarta tērauda radiatoru veidus.

Kā izvēlēties pareizo?

Lai veiktu pareizu izvēli pircējam sākotnēji ir jānosaka sava mājokļa siltuma izolācijas līmeni, kā arī jāzina apkurināmā platība (kv.m., griestu augstums, vienvārdsakot apsildāmā kubatūra). Tas ir nepieciešams, jo katram apkures radiatoram ir sava siltuma kw jauda, ko tas spēj atdot telpai. Protams ir jāņem arī vērā kāds apkures katls ir paredzēts šai apkures radiatoru sistēmai, piemēram gāzes kondensācijas apkures katliem vairāk ir piemēroti radiatori ar papildus siltuma jaudu, jo kondensācijas katlu darbības princips ir balstīts uz zemāku temperatūru, nekā tradicionālajiem apkures katliem. Lai lieki nelauzītu galvu uzticiet apkures radiatoru izvēli speciālistam, tad veicat nelielu cenu aptauju un lieta darīta!

Drīzumā informācija tiks papildināta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700