Apkure (veidi)

Šajā sadaļā uzskaitīsim populārākos apkures veidus, kas tiek pielietoti Latvijā. Galvenokārt mājokļos tiek izmantoti sekojošie siltuma iegūšanas veidi:

apkure

Visi augstākminētie apkures veidi protams ir līdzīgi, jo katrs no tiem izstaro siltumu, bet to atšķirība ir gan uzstādīšanas izmaksās, gan arī vēlāk ekspluatācijas ikmēneša izmaksās. Katrs apkures veids ir piemērots savām vajadzībām – telpām, piemēram infrasarkano apsildi izmanto objektos, kuros ir jāapsilda kāda lokālā vieta, vai piemēram gaisa apkure bieži tiek izmantota industriālās telpās, jo šāda veida objektu aprīkošana ar apkures radiatoriem ir salīdzinoši lielas investīcijas, u.c.

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA – DRĪZUMĀ KĀ ARĪ CITĀS SADAĻĀS!

apkure

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

☹ Serviss pašlaik netiek sniegts

▇  ▇  ▇

DOMĒNS APKURE.COM TIEK PĀRDOTS

Jau 20 gadus esam palīdzējuši tūkstošiem klientu apkures un citos inženiertehniskajos risinājumos. Par mums var runāt mūs klienti.

Dzīvē viss mainās, arī Apkure.com nav izņēmums. Informējam: domēns Apkure.com un attiecīgi arī mūsu iestrādes tiek pārdotas. Ceram, ka jaunais īpašnieks godam turpinās mūsu iesākto. 

Nedaudz par domēnu: labi apmeklēts, labi atrodams, spēj nodrošināt pasūtījumu plūsmu siltumtehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk statistiku un ir jautājumi par domēna pirkšanu, lūdzu sazinieties e-pastā ☛


strolis@europe.com

vai zvaniet / rakstiet:

  20306700